МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Ваш телефон
Ваш Email (для підтвердження замовлення)
Варіанти доставки товару
Промокод
Payment method

Медичний гідроксиапатит

Зубна паста #1 в Японії серед ремінералізуючих
паст з 1995 року

<mHAP>

Японія
Медичний гідроксиопатит

Що сприяє пошкодженню зубної емалі:

1. Бактеріальний наліт та плями на поверхні зуба
2. Подряпини на поверхні зуба
3. Демінералізація під поверхнею зуба (початковий карієс)
4. Рецесія ясен

Які проблеми допомагає вирішити
медичний гідроксиапатит

  • Допомагає попередити карієс

Клінічно доведена антикарієсна дія гідроксиапатиту.
Анти-карієс ефект <mHAP> SANGI офіційно затверджений в Японії з 1993 року.

Медичний гідроксиапатит (<mНАР>) захищає проти карієсу завдяки:
1. Видаленню бактеріального нальоту
2. Заповненню поверхневих тріщин
3. Ремінералізації поверхні зуба (відновлення емалі)
  • Сприяє поверненню природної білизни зубів


Завдяки відновленню гладкості та мінеральної щільності емалі, медичний гідроксиапатит (<mНАР>) зберігає зуби здоровими та сприяє поверненню природної білизни зубів.

*За результатами дослідження, після двотижневого застосування зубної пасти APAGARD PREMIO (АПАГАРД ПРЕМІО), 84% споживачів повідомили, що їхні зуби стали білішими на один тон або півтону.
  • Зменшує чутливість зубів
Медичний гідроксиапатит (<mHAP>) заповнює та пориває оголені дентинові канальці біля основи зуба, захищаючи їх від гіперчутливості.
а) До лікування; b) Після лікування <mHAP>; с) Процес заповнення
Застосування зубних паст APAGARD допомагає отримати більш гладку та глянцеву зубну емаль і зменшити кількість ділянок з нальотом та плямами.
Для порівняння переміщуйте слайдер мишею або пальцем

Деякі результати досліджень представлені нижче:

1. Вплив гідроксиапатиту <mHAP> на поверхню зубів (під мікроскопом 1)
*Професійне механічне чищення зубів

Гідроксиапатит (<mHAP>) відновлює пошкоджену поверхню майже до початкової гладкості.
2. Ефект медичного гідроксиапатиту <mHAP>
(під мікроскопом 2)
Ефект гідроксиапатиту під мікроскопом
Що таке гідроксиапатит?
Гідроксиапатит [Ca10 (PO4) 6 (OH) 2] - це сполука фосфату кальцію і один з основних компонентів людського організму, який складає 60% кісткової тканини, 97% зубної емалі та 70% дентину. Він їстівний, забезпечує джерело кальцію та фосфору в продуктах харчування. Гідроксиапатит біологічно розкладається та високо біосумісний, широко застосовується в медичних та стоматологічних лікувальних програмах, головним чином, для регенерації кісток та як покриття для поліпшення прийняття організмом таких предметів, як стоматологічні , ортопедичні та інші імплантати, включаючи ті, що містять катетери та різноманітні лікарські засоби.

Сполуки, відомі як апатити – один з яких є гідроксиапатит - мають унікальну здатність зберігати свою хімічну ідентичність та кристалічну структуру, навіть якщо деякі іони в їх хімічній формулі відсутні або замінені іншими іонами. Це дозволяє їм існувати у різноманітних формах із широким спектром різних властивостей, залежно від способу їх синтезу.

Що таке медичний гідроксиапатит (<mHAP>) САНГІ?
Медичний гідроксиапатит є запатентованою формою фосфату кальцію поєднаного з гідроксиапатитом, вперше синтезований Сангі. Це тип гідроксиапатиту розроблений спеціально для ремінералізації зубної емалі. Він клінічно досліджений та затверджений як активний медичний агент проти карієсу державною владою Японії в 1993 році з метою відрізнити його від інших типів гідроксиапатиту, таких як дентальні абразиви.
Як зуби можна «ремінералізувати» (відновити)?
Кістки містять клітини, відомі як остеобласти, які постійно породжують нову кістку, тобто можуть утворювати нові тверді тканини. Але таких клітин не існує у випадку зрілої зубної емалі, яка є в зубах в зрілому стані. Вона негайно піддається механічному зносу, а також демінералізуючій атаці кислотами з продуктів харчування та дії бактерій з нальоту на зубах. Не всі знають, що слина відіграє захисну роль, нейтралізує кислоти і забезпечує постійний запас гідроксиапатиту, щоб замінити втрачений з зубів мінерал внаслідок кислотних атак. Демінералізація та ремінералізація відбуваються постійно на поверхні зубів, і якщо демінералізація в силу різних причин превалює та більше відбувається у верхній частині зуба, то виникає зародковий, а згодом і повністю повноцінний карієс (загнивання емалі зуба). Отже, наші зуби не можуть повністю самостійно регенеруватися. Але їх можна захистити і зберегти їх щільність, якщо буде доставлено мінеральні речовини для подолання демінералізації.
Як діє медичний гідроксиапатит<mHAP>?
<mHAP> захищає та відновлює зубну емаль 3 способами, а саме:
1) Допомагає видалити плями та наліт
2) Заповнює поверхневі пошкодження та подраяпини
3) Ремінералізує (відновлює) підповерхневі демінералізовані ділянки
Полегшує чутливість зубів, заповнюючи відкриті дентинні канали
Як медичний гідроксиапатит <mHAP> може боротись з бактеріями та ремінералізувати зубну емаль одночасно?
Із загальної кількості <mHAP> у роті під час чищення зубів більшість буде вимиватися після чищення, несучи з собою багато бактерій та фрагментів нальоту, які зібралися на частинках <mHAP> під час чищення. Завдяки цьому вибудете мати в роті почуття надзвичайної чистоти . Але частина <mHAP> буде вбудована в поверхню зуба, заповнюючи та відновлюючи поверхневі мікроскопічні подряпини та допомагаючи ремінералізувати більш глибокі демінералізовані ділянки зуба (зародковий карієс або «білі плями»). Навіть після полоскання роту невелика частка <mHAP> залишиться в слині, збільшуючи в ній вміст кальцію і фосфору, підтримуючи їх ремінералізуючу функцію. Ось чому ми радимо користувачам обережно чистити зуби нашою пастою протягом декількох хвилин, щоб дозволити максимальне поглинання медичного гідроксиапатиту <mHAP>, і лише злегка cполоснути ротову порожнину після чищення зубів, щоб мати максимальний ефект від цієї процедури.
Що таке «спеціальний знак <mHAP>»?
Ця марка надрукована на упаковці зубних паст компанії Сангі, що містять медичний гідроксиапатит <mHAP> та гарантує оригінальність походження упаковки та пасти.
Чим дія медичного гідроксиапатиту <mHAP> відрізняється від дії фтору при захисті від карієсу?
Фтор не замінює мінерал сам по собі, але зміцнює зуби проти руйнування, сприяючи засвоєнню кальцію та фосфату зі слини та інших джерел, створюючи захисний фторований шар (флуороапатит) на поверхні зуба. Утворюючи тверду оболонку флуороапатиту на поверхні зуба, фтор може фактично блокувати подальше введення ремінералізуючих агентів в емаль, В результаті цього демінералізовані ділянки під поверхнею зуба (так звані ураження білої плями, початковий карієс) можуть назавжди закритися під шаром флуороапатиту в такому стані та привести до розвитку повноцінного карієсу.

Медичний гідроксиапатит <mHAP>, навпаки, сам безпосередньо замінює втрачений мінерал для відновлення демінералізованих ділянок глибоко в межах зубної емалі (початковий карієс) та заповнюючи мікроскопічні тріщини на поверхні емалі. Також його частинки зв'язують білок, такий як бактерії ротової порожнини та фрагменти нальоту, під час чищення, полегшуючи їх виведення з рота під час полоскання ротової порожнини.

Існує також фактор безпеки, оскільки при використанні в надлишку фтор може спричинити зубний або системний флюороз, тому кількість його в зубній пасті повинна регулюватися. Для гідроксиапатиту, який є безпечною, навіть їстівною речовиною, такі обмеження не застосовуються.
Яка саме різниця між медичним гідроксиапатитом <mHAP> SANGI та гідроксиапатитом від інших виробників, які використовують його в зубних пастах?
Це ми не знаємо достовірно. Не можна витягти гідроксиапатит із зубної пасти та вивчити його індивідуальні властивості, такі як розмір частинок та морфологію, тощо.

Хоча ви можете зрозуміти вміст продукту та пропорції інгридієнтів. У Японії багато гідроксиапатиту, що використоувється в зубних пастах, класифікують як абразивний інгридієнт або адсорбент. Ми припускаємо, що це має бути так у випадку багатьох зубних паст з гідроксиапатитом інших виробників, які зараз продаються по всьому світу.

У випадку медичного гідроксиапатиту <mHAP> Сангі було проведено достовірні клінічні дослідження, в ході яких продемонстровані відновлювальні властивості емалі при використанні зубних паст виробництва Сангі. Результати цих досліджень дозволили затвердити уряду Японії та Міністерству охорони здоров'я, праці та добробуту Японії медичний гідроксиапатит <mHAP> Сангі як активний медичний агент проти карієсу для дітей та дорослих та альтернативу фторованим зубним пастам.
Який відсотковий вміст медичного гідроксиапатиту <mHAP> у Вашій зубній пасті?
Точний відсоток медичного гідроксиапатиту <mHAP> в зубних пастах Сангі не розкривається, але цей інгредієнт був визнаний ефективним у захисті від карієсу японськими органами влади. Зубна паста APAGARD PREMIO має в 1,4 рази більший вміст гідроксиапатиту ніж APAGARD M-PLUS та APAGARD SMOKIN'. Всі зубні пасти виробництва Сангі мають безпечний та ефективний вміст медичного гідроксиапатиту, рекомендований для зубних паст щоденного застосування.
Де можна знайти дані про дослідження <mHAP>?
Ви можете переглянути наукові дослідження стосовно медичного гідроксиапатиту за посиланням
Є питання?
Close
Є питання? Сконтактуйте з нами
Надамо консультацію з приводу продукції АПАДЕНТ, АПАГАРД та РІН-СУ
Viber
Messenger
Mail
Phone
Дякуємо за ваше звернення