mHAP

Медичний гідроксиапатит

Головний інгридієнт продукції компанії Сангі з догляду за ротовою порожниною - Апагард та Ападент

Japan

Що сприяє пошкодженню зубної емалі:

Які проблеми допомагає вирішити медичний гідроксиапатит

1. Допомагає попередити карієс

Клінічно доведена антикарієсна дія гідроксиапатиту.
Анти-карієс ефект <mHAP> SANGI офіційно затверджений в Японії з 1993 року.

Медичний гідроксиапатит (<mНАР>) захищає проти карієсу завдяки:

2. Сприяє поверненню природної білизни зубів

Завдяки відновленню гладкості та мінеральної щільності емалі, медичний гідроксиапатит (<mНАР>) зберігає зуби здоровими та сприяє поверненню природної білизни зубів.

*За результатами дослідження, після двотижневого застосування зубної пасти APAGARD PREMIO (АПАГАРД ПРЕМІО), 84% споживачів повідомили, що їхні зуби стали білішими на один тон або півтону.

3. Зменшує чутливість зубів

Медичний гідроксиапатит (<mHAP>) заповнює та пориває оголені дентинові канальці біля основи зуба, захищаючи їх від гіперчутливості.

а) До лікування; b) Після лікування; с) Процес заповнення

Застосування зубних паст APAGARD допомагає отримати більш гладку та глянцеву зубну емаль і зменшити кількість ділянок з нальотом та плямами.

Деякі результати досліджень представлені нижче:

1. Вплив гідроксиапатиту <mHAP> на поверхню зубів (під мікроскопом 1)

*Професійне механічне чищення зубів Гідроксиапатит {mHAP} відновлює пошкоджену поверхню майже до початкової гладкості.

2. Ефект медичного гідроксиапатиту <mHAP>
(під мікроскопом 2)

Найпоширеніші питання

Гідроксиапатит [Ca10 (PO4) 6 (OH) 2] – це сполука фосфату кальцію і один з основних компонентів людського організму, який складає 60% кісткової тканини, 97% зубної емалі та 70% дентину.

Він синтезується із кальцію та фосфору у людському організмі, проте може надходити ззовні.

Він широко застосовується у медицині, головним чином, для регенерації кісток, як покриття ортопедичних та стоматологічних імплантів, а також у якості кісткового цементу.

Медичний гідроксиапатит (<mHAP>)  це гідроксиапатит, практично ідентичний людському.

При потраплянні в ротову порожнину, він змішується із слиною та грає роль будівельного матеріалу для тканин зуба. Він їстівний та біосумісний.

Вперше він був синтезований компанією Сангі. Цей тип гідроксиапатиту розроблено спеціально для ремінералізації зубної емалі, адже, він найбільше подібний до емалі зуба, на відміну від інших форм фосфату кальцію, в тому числі й інших гідроксиапатитів.

(<mHAP>) клінічно досліджений та офіційно затверджений як засіб профілактики карієсу, Міністерством Охорони Здоров’я, Праці та Благополуччя (MHLW) Японії в 1993 році. В цьому його відмінність від інших гідроксиапатитів.

Кістки містять клітини – остеобласти, що постійно синтезують кісткову тканину. Вони містяться у зубах, що ростуть, проте відсутні у зубах дорослої людини.

Емаль зуба щоденно піддається механічному зношуванню, а також демінералізуючому впливу кислот з продуктів харчування та дії бактерій з нальоту на зубах, що постійно пошкоджує емаль. Частково цьому процесу перешкоджає слина, що відіграє захисну роль, а також містить зовсім невелику кількість необхідних мінералів. Але цей захист не є стовідсотковою, і з часом, якщо демінералізація переважає над ремінералізацією, емаль руйнується та починається карієс.

Отже, наші зуби не можуть повністю самостійно регенеруватись. Проте, їх можна захистити, забезпечивши додатковим джерелом їхнього основного компоненту – гідроксиапатиту.

<mHAP> захищає та відновлює зубну емаль таким чином:

  • Допомагає видалити плями та наліт
  • Заповнює поверхневі пошкодження та подряпини
  • Ремінералізує (відновлює) підповерхневі демінералізовані ділянки, а також заповнює відкриті дентинні канали, знижуючи чутливість зубів.

Більша частина <mHAP>, що надходить до ротової порожнини із пастою Apagard або Apadent, вийде при ополіскуванні порожнини після чищення, проте, перед цим від адсорбує на себе бактерії та фрагменті зубного нальоту.
Частина <mHAP> проникне у поверхню зубів, заповнивши мікро подряпини, та рамінералізуючи тканину зубів (початковий карієс). Завдяки цьому ви матимете у роті відчуття надзвичайної чистоти.
Після ополіскування роту невелика частина <mHAP> залишається у слині, збільшуючи у ній вміст кальцію та фосфату, підтримуючи її ремінералізуючу функцію. Ось чому для максимального ефекту ми радимо чистити зуби зубними пастами Apagard або Apadent протягом декількох хвилин, і лише трохи ополіскувати ротову порожнину після чищення.

Цей символ надрукований на упаковці зубних паст компанії Сангі, що містять медичний гідроксиапатит <mHAP> та гарантує оригінальність походження упаковки та пасти.

 

Фтор не замінює гідроксиапатит, проте сприяє засвоєнню кальцію та фосфату зі слини, створюючи фторований шар (флуороапатит) на поверхі зуба. Цей шар може перешкоджати проникненню ремінералізуючих агентів у емаль, в результаті чого демінералізовані ділянки під поверхнею зуба (початковий карієс) будуть закриті шаром флуороапатиту, що приведе до розвитку повноцінного карієсу.

Медичний гідроксиапатит <mHAP>, навпаки, сам безпосередньо компенсує втрачений мінерал і відновлює демінералізовані ділянки зубної емалі (початковий карієс).

При надлишковому надходженні, фтор може викликати системний флюороз, саме тому його кількість у зубних пастах має строго регулюватись. Для гідроксиапатиту, який є цілком безпечним, навіть їстівним, таких застережень та обмежень немає.
Існує також фактор безпеки, оскільки при використанні в надлишку фтор може спричинити зубний або системний флюороз, тому кількість його в зубній пасті повинна регулюватися. Для гідроксиапатиту, який є безпечною, навіть їстівною речовиною, такі обмеження не застосовуються.

Медичний гідроксиапатит <mHAP> Sangi майже ідентичний людському. Доказаний клінічними дослідженнями ремінералізуючий ефект <mHAP> дозволяє Міністерству Охорони Здоров’я Японії рекомендувати його як засіб для профілактики карієсу.

Ми не маємо даних про наявність подібних досліджень та ефектів інших гідроксиапатитів. Саме тому, основною перевагою <mHAP> перед іншими гідроксиапатитами є доказ ремінералізуючого та антикарієсного ефекту.

Точна концентрація вмісту <mHAP> не розкривається виробником. Компанія Sangi Co., вважає недоречним порівнювати відсотковий вміст медичного гідроксиапатиту <mHAP> та інших гідроксиапатитів, оскільки це різні речовини.
Усі пасти Apagard та Apadent мають доведено безпечну і доведено ефективну концентрацію медичного гідроксиапатиту для щоденного застосування.

Ви можете переглянути наукові дослідження стосовно медичного гідроксиапатиту за посиланням